Jsme Vám k dispozici po celé České republice

Hlavní působností naší firmy je především Moravskoslezský a Zlínský kraj, ale řadu zakázek realizujeme i v řadě dalších oblastí, kde klienti vyžadují dokonale odvedenou práci s ohledem na celkovou rychlost provedení Jelikož si jsme vědomi celkové vytíženosti našich klientů, jsme připraveni realizovat zakázku vždy jako celek. Od počáteční kalkulace zařídíme vše potřebné, a to jak z hlediska administrativy, objednávek a dopravy, až po samotné práce, a následný úklid. Stejně zařídíme i odvoz stavebního odpadu, včetně jeho samotné ekologické likvidace.

O naší profesionalitě vás přesvědčíme

V této oblasti podnikám řadu let, a sám mám dostatek zkušeností a znalostí, abych vždy dokázal nabídnout klientovi to, co vyhovuje jeho potřebám. O celkové profesionalitě se tak můžete přesvědčit i Vy, a to od první komunikace, po odevzdání práce. Nejenom že dokážu odvést perfektní práci, ale také dokážu poradit ohledně stávajícího stavu střechy, ohledně použití vhodného materiálu, nebo jednotlivých stavebních úprav, které by byly nejefektivnější.

Pokládka střech

Na střechu pohlížíme komplexně, včetně všech dodatečných prací
Víme, že jako klient chcete mít s vaší střechou co nejméně starostí. Již při samotné konzultaci a cenové nabídce probereme možnosti, a doporučíme vhodná řešení. A tak vám můžeme zhotovit střechu jako celek, včetně celé řady dodatečných prací. Mezi ty patří.

 • Zateplení střech a to i nadkrokevní zateplení (zateplení střechy shora)
 • Provádění parozábran
 • Pokládka pojistných hydroizolací (střešních fólií)
 • Montáž střešních oken (nejčastěji Velux, Fkro, Roto)
 • Renovace komínů (omítky, oplechování apod.)
 • Tesařské a klempířské práce
 • Impregnace krovů při rekonstrukcích
 • A mnoho dalších činností…

Starosti s úklidem hoďte za hlavu
A jelikož jsou naše služby skutečně komplexní, nemusíte mít obavy ani s ohledem na starosti s likvidací vzniklého odpadu. Ten odvezeme, a nebezpečný necháme také zlikvidovat v souladu se zákonem o ekologické likvidaci. To vše jsou důvody, proč si vybrat právě nás. .

Ploché střechy

Ploché střechy jsou poměrně specifickou možností, která je samozřejmě součástí našich komplexních služeb. I v tomto ohledu začíná cesta za dokonalou střechou prvotní konzultací, na které zohledníme vaše požadavky, navrhneme možnosti, a vzájemně tak schválíme to nejlepší možné řešení, které bude vašim potřebám odpovídat.

Důležitá je izolace
Co je u plochých střech poměrně specifické, to je potřebná tloušťka, a to hlavně s ohledem na tepelnou izolaci. Jedině tak nebude střechou unikat velké množství tepla, které by mělo vliv na zvýšené náklady na topení. V tomto ohledu vám navrhneme to nejlepší možné řešení, které je díky našim zkušenostem tím, které je rozhodně tím správným, což potvrzují i naše četné zkušenost a reference.
Co vám můžeme nabídnout?
Nezaměřujeme se pouze na novostavby, a s nimi související realizace jednoplášťových a dvouplášťových střech. Totéž jsme schopni nabídnout i v případě rekonstrukcí těch stávajících. A jaké jsou základní rozdíly?

 • Jednoplášťová střecha – moderní možnost, která nemá vzduchové větrané mezery, a samotná hydroizolační vrstva je umístěna přímo na izolační vrstvě tepelné.
 • Dvouplášťová střecha – typ střechy , kde je mezi jednotlivými vrstvami větraná mezera, která odvádí vlhkost.


Jaké využíváme materiály pro realizace plochých střech?
Z hlediska vlastností celé ploché střechy je nutné se zaměřit na její tři hlavní části, a to z hlediska izolací, a také parozábran.
Hydroizolace – Nejčastěji používáme asfaltové pásy, popřípadě hydroizolační folie. Obě možnosti plně splní požadavky jak na kvalitu, tak na samotné vlastnosti. V těch vynikají především SBS modifikované pásy, popřípadě oxidované asfaltové pásy. Z hlediska fólii poté maximálně vyhovuje PVC folie, které jsou přitížené, nebo kotvené.
Tepelná izolace – Z hlediska tepelných izolací jasně sázíme opět na ty nejefektivnější možnosti, a to jak v podobě extrudovaného polystyrenu (EPS a XPS), tak i na PIR a PUR materiály. Ta je doplňována minerální tepelnou izolací.
Parozábrany a parobrzdy – Kondenzace vody je velmi nežádoucí efekt, tak v tomto ohledu využíváme pouze to nejlepší na trhu, a to SBS modifikované parozábrany s kovovými nosnými vložkami.
Klempířské konstrukce – Základem jsou poplastované plechy, pozinkované plechy, nebo oplechování titanzinkové. Stejně tak ale v některých případech využíváme také měď, či hliník. Dodatečné práce jsou samozřejmostí
A jelikož s vámi na počátku realizace vše detailně prokonzultujeme, můžete si být jisti tím, že vám budeme k dispozici i v dalších ohledech. Nabídneme tak:
 • kompletní řešení navazujícího oplechování Vaší ploché střechy
 • montáž výlezů a kopulových nebo liniových světlíků do ploché střechy
 • montáž a renovace střešních vpustí a přepadů
 • návrh a montáž vyhřívání vpustí plochých střech
 • odborné opravy poškozených míst
 • montáž samotahových odvětrávacích hlavic a aeračních komínků
 • aplikace ochranných nátěrů pro ploché střechy
 • a mnohé další spojené s tímto typem konstrukcí.

Spodni stavby

A ačkoliv jsme odborníci na střechy domů, dokážeme díky našim zkušenostem odvést vodu z objektu i v jeho spodní části stavby. I zde je totiž kvalitní izolace naprostým základem, a spolu se střechou je spodní stavba nejrizikovějším místem, kudy se může voda do objektu dostat. Každá drobná chyba totiž způsobí velký problém, a tak kvalitní materiály v kombinaci s našimi zkušenostmi jsou rozhodně tím, čím chybu neuděláte.

Používáme nejmodernější technologie pro izolaci spodní vrstvy stavby
Klasické kombinace s těmi moderními jsou základem toho, že izolace spodní vrstvy bude vždy provedena v kvalitě, která bude plně vyhovovat vašim požadavkům. Základem jsou podobně jako u střech asfaltové pásy, a také fóliové hydroizolace. Zde sázíme na námi prověřené výrobce a produkty, se kterými máme ty nejlepší možné zkušenosti.
A jaké vybíráme konkrétně? Jsou to buď SBS modifikované pásy s vložkou ze skelné tkaniny, SBS asfaltové pásy s vložkami s polyesterového rouna, nebo asfaltové pásy s kovovými vložkami. Ty jsou velmi účinným izolantem v případě izolace proti radonu. Z fóliových pásů poté využíváme systém fatrafol 803, nebo fólie na bázi měkčeného PVC.
Izolace proti radonu pro nás také není problém
A jak již bylo zmíněno, asfaltové pásy s kovovými vložkami jsou ideální v případě izolace proti radonu, kterou také můžeme nabídnout. Prvotním měřením jsme schopni zjistit míru přítomnosti, a následně navrhnout a provést kompletní řešení, které bude plně odpovídat požadovaným normám, a jehož součástí bude i certifikát o způsobilosti.

Klempiřské práce

pokládkou střech jako takových jsou neodmyslitelně spjaté také klempířské práce, která patří mezi jedny z hlavních činností naší firmy. A je to logické, jelikož bez dobře odvedené práce v této oblasti, není možné dobře položit jakoukoliv střechu, a to jak šikmé střechy, tak ploché střechy. Jedině kvalitně odvedená práce a kvalitní materiály jsou to, na co jsme hrdí.

Falcovaný plech –
A pokud existuje činnost, která je v oblasti klempířiny ta nejdůležitější, je jí falcovaný plech. Jedná se o střechu z měděného nebo titanzinkového plechu, popřípadě AL plechu, který je položen v dostatečné tloušťce materialu, a tak zajistí, že střecha vydrží po několik generací. A v tomto ohledu jsme schopni nabídnout totéž, a to jak v případě ručního, tak strojního falcování. Prvotřídní práce, včetně detailů a doplňků Na naši práci se můžete spolehnout nejenom v případě královské disciplíny, jako je právě falcovaný plech. Samozřejmostí jsou i doplňky a detaily, a to v podobě prostupů kanalizací, osazení střešního okna, kompletní svody a okapové systémy, plechové parapety, oplechování soklů, nebo plechové fasády.

Jaké materiály používáme?
Základem dobré práce nejsou pouze naše zkušenosti, a zručnost. Základem kvality jsou samozřejmě i špičkové materiály.

A mezi ty nejlepší, které používáme, zaručeně patří:

 • Měděné, titanzinkové a kvalitní pozinkované plechy
 • Povrchově upravené plechy Lindab, Ruukki, Satjam
 • Hliníkové plechy a šablony (např. výrobky Prefa)
 • Krytiny Lindab, Ruukki, Satjam, Prefa, Isola, Gerard

Tesařské práce

V souvislosti s realizací střech se ani vy, ani my neobejdeme bez kvalitní tesařské práce. Tu přímo nevykonáváme, ale spolupracujeme s firmami, které stejně jako my odvádějí špičkovou práci, a tak vám můžeme i tesařské práce nabídnout jako součást našich služeb. A záběr je skutečně široký, a tak můžeme nabídnout jak samotnou montáž krovu novostavby, tak i demontáž současné konstrukce, montáže krovů při rekonstrukcích, nebo posílení oslabených prvků krovu, nebo jejich kompletní výměnu.

Nejenom rekonstrukce, ale i péče o současné konstrukce
V čem se však na nás můžete také obrátit, to je potřeba případné ochrany současných dřevěných konstrukcí. Pokud je to možné, je provedena nejenom jejich preventivní ochrana, ale také aplikace prostředků na likvidaci aktuálně napadených konstrukcí. V souvislosti s tím jsou podobné přípravky aplikovány i do našich realizovaných konstrukcí, což přináší vysokou životnost a dokonalé vlastnosti.

Okapové systémy

Vyvarujte se nejběžnějším problémům
A pokud i vy chcete mít veškeré svody vody v naprostém pořádku, svěřte se do našich rukou. Nemusíte se tak bát špatně osazených okapů, které se budou ohýbat, nebo je poničí sníh. Stejně tak se nemusíte bát ani nadměrného zanášení, nebo zamrznutí svodů. To vše dokážeme eliminovat jak špičkovými výrobky, které jsou vyráběny v souladu s normami ČSN, tak samozřejmě i odbornou montáží. A to je základem pro dokonalou kvalitu.

Vyberte si z celé řady možností
Samozřejmě stejně jako u samotných střech, i u výběru okapu jsme plně nápomocni, a konzultujeme s vámi možnostmi, zda okapy vybrat měděné, titanzinkové, pozinkované, nebo třeba plastové okapy. To vše od těch nejprestižnějších značek jako Lindab, Ruukki a Satjam.

Moderní realizace počítají i s vyhříváním
A pokud chcete mít skutečně jedny z nejvyspělejších technologických novinek, nabízíme vám možnost návrhu, ale i montáže vyhřívání okapů. Tím je tak zajištěna jejich dokonalá funkčnost. Té je však dosaženo také díky osazení dalších prvků, jako jsou lapače listí,